Горло вилікував крижаною водою

Якщо у вас болить горло, ви навряд чи ризикнете пити щось холодне. Про те, що ангіну можна вилікувати тільки холодним морозивом – тим, від чого захворів, – жартують лише в народі. Та хто би міг подумати, що джерельна вода, температура якої не перевищує двох градусів вище нуля навіть улітку, може виявитися дієвішою від найефективніших фармацевтичних препаратів?

Коли отець Богдан Горілецький, парох церкви в селі Деревня Жовківського району, вперше припав до Джерела Пречистої Діви Марії не просто як гість на празнику, а з надією зцілитись, він не боявся холодної води. Бо не сумнівався у позитивному результаті.
Хвороба горла у нього тягнулася вже надто довго. Десять років періодично воно дошкуляло йому, заважаючи тим більше відправляти Службу Божу в церкві. Лікарі схилялися до думки, що це хронічне захворювання і навряд чи можливо позбутися його остаточно, просто слід постійно берегти горло від найменших зовнішніх впливів. Отець Богдан неодноразово приїжджав у Заглину на відпустовий празник. А тієї далекої осені він поставив перед собою мету напитися води, набрати й з собою і лікувати горло. До кінця жовтня горло дійсно перестало турбувати його. Священик ще раз прибув до джерела, а потім знову і знову періодично приїжджав. Минули роки, і о. Богдан забув про свою хворобу і навіть про елементарну легку простуду горла. І цим однозначно завдячує воді зі Святого джерела Пречистої Діви Марії.

З того часу періодично їздить туди і привозить друзів та знайомих. У коридорі його домівки завжди можна побачити багатолітрові бідончики води від “Марусі”. Він вірив у силу Божого джерела як священик, переконався у його силі як звичайна людина:

– Вода з хати не виходить ніколи. За літо я їжджу до джерела 10- 13 разів. Їду з друзями, правлю там маленький молебень. Усі, кого я вперше сюди приводжу, кажуть, що їх потім сюди щось сильно притягує. Це справді так. Відчуття таке, що тут дійсно ступала Сама Божа Матір. Але потрібна віра, без віри ніяке зцілення неможливе, і молитва не буде прийнята.

Коли б я туди не прибув, навіть у будній день, там завжди є люди. Вони оздоровлюються тілом і душею. Хочеться висловити вдячність людям, які докладають зусиль для оздоблення джерела. Я вважаю, що це місце в лісочку є без перебільшення нашим українським ще одним Почаєвом.